Засідання районного методичного об’єднання вчителів фізики на тему: «Сучасні наукові досягнення та їх місце в змісті навчання фізики та астрономії»

Травень 24, 2016 at 3:02 pm (На допомогу вчителю, Робота районного методичного об'єднання вчителів фізики і астрономії)

22 березня 2016 року на базі Березанської ЗОШ відбулося засідання методичного об’єднання вчителів фізики на тему: «Сучасні наукові досягнення та їх місце в змісті навчання фізики та астрономії».

В ході семінару розглянуто наступні питання:                                                     

1.Інформаційно-комунікаційні технології в процесі навчання природничих дисциплін – виклик сучасності. Атестація вчителя-кроки до вершини майстерності. З досвіду роботи вчителя фізики Березанської  ЗОШ І-ІІІ ступенів  Сажнєвої Є.Б.

  2 . Робота очно-дистанційної школи «Творчий потенціал Березанщини».

« Розрахунок параметрів систем кондиціонування та вентиляції повітря в приміщеннях навчального закладу» – робота призера Миколаївського територіального відділення МАН України  Крикунової  Анастасії Олегівни, учениці 10 класу Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. З досвіду роботи вчителя фізики Березанської  ЗОШ І-ІІІ ступенів  Сажнєвої Є.Б.

3.Фізика і глобальні проблеми людської цивілізації . З досвіду роботи вчителя фізики Краснянської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Жаркової Л.Ф.

4.Форми контролю та корекції знань, умінь та практичних  навичок на уроках фізики.    З досвіду роботи вчителя фізики Малахівської  ЗОШ І-ІІ ступенів Григоренко Т.В.

Детальніше тут: http://rmk-berezanka.webnode.com.ua/news/a22-bereznya-2016-roku-na-bazi-berezanskoji-zosh-vidbulosya-zasidannya-metodichnogo-objednannya-vchiteliv-fiziki-na-temu-suchasni-naukovi-dosyagnennya-ta-jikh-mistse-v-zmisti-navchannya-fiziki-ta-astronomiji/

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: